•2 araçlık tek platform
•Standart tip çukur derinliği: 1500-1600 mm
•Araç boyutları: yükseklik 1450-1500 mm, uzunluk 4900-5000 mm
•Standart tip için kullanılabilir platform genişliği: 2200 mm
•Standart tasarım: Park yeri başına 2.000 kg
•Yüzey işlemi: toz boya kaplama
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CPL-2A |
| Kaldırma Kapasitesi | 2000 kg/4400 lbs |
| Kaldırma Yüksekliği | 1500 mm |
| Çukur Yüksekliği | 1500 mm |
| Sürüş Modu | Hidrolik |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 380V, 5.5kw 60s |
| Park Yeri | 2 |
| Çalışma Modu | Anahtar şalteri |
1. Profesyonel araç park asansörü üreticisi, 10 yılı aşkın deneyim. Çeşitli araç park ekipmanlarının imalatı, inovasyonu, özelleştirilmesi ve montajına kendimizi adadık.
2. 16.000'den fazla park etme deneyimi, 100'den fazla ülke ve bölge.
3. Ürün Özellikleri: Kaliteyi sağlamak için yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmıştır.
4. İyi Kalite: CE sertifikalı. Her işlem titizlikle denetlenmektedir. Kaliteyi sağlamak için profesyonel bir kalite kontrol ekibi bulunmaktadır.
5. Servis: Satış öncesi ve satış sonrası dönemde profesyonel teknik destek ve kişiselleştirilmiş servis.
6. Fabrika: Çin'in doğu kıyısında, Qingdao şehrinde yer almaktadır. Ulaşımı çok kolaydır. Günlük üretim kapasitesi 500 settir.