1. Alan Verimliliği: Aynı alanda park kapasitesini iki katına çıkarır.
2. Hidrolik veya Elektrikli Kaldırma Mekanizması: Kolay kullanım için motorlu kaldırma sistemi.
3. Çok Yönlü Tasarım: Farklı araç tiplerine uyacak şekilde özelleştirilebilir.
4. Maliyet Etkinliği: Çok katlı otopark yapılarına kıyasla daha düşük kurulum ve bakım maliyetleri.
| Model No. | CHPLA2300/CHPLA2700 |
| Kaldırma Kapasitesi | 2300kg/2700kg |
| Gerilim | 220v/380v |
| Kaldırma Yüksekliği | 2100 mm |
| Platformun Kullanılabilir Genişliği | 2100 mm |
| Yükseliş Zamanı | 40'lı yaşlar |
| Yüzey İşlemi | Toz boyama/Galvanizleme |
| Renk | İsteğe bağlı |
1. Nasıl sipariş verebilirim?
Lütfen arsa alanınızı, araç sayınızı ve diğer bilgileri verin, mühendisimiz arsanıza göre bir plan tasarlayabilir.
2. Ne kadar sürede alabilirim?
Peşin ödemenizi aldıktan yaklaşık 45 iş günü sonra.
3. Ödeme kalemi nedir?
T/T, LC....