1. Yeraltındaki dikey alanı kullanarak arazi kullanımını en üst düzeye çıkarır.
2. Yüzeydeki dağınıklığı azaltır ve alanın estetik görünümünü iyileştirir.
3. Güvenli ve hava koşullarından korunaklı park yeri sağlar.
4. Konut binaları, ticari alanlar, ofis kompleksleri ve oteller.
5. Yüzey alanının kısıtlı olduğu kentsel alanlar için idealdir.
| Model No. | CSL-3 |
| Kaldırma Kapasitesi | Kat başına 2500 kg |
| Kaldırma Yüksekliği | özelleştirilmiş |
| Kendiliğinden Kapanan Yükseklik | özelleştirilmiş |
| Dikey Hız | 4-6 Dakika |
| Dış Boyut | özelleştirilmiş |
| Sürüş Modu | 2 Hidrolik Silindir |
| Araç Boyutu | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Park Modu | 1'i yerde, 1'i yer altında |
| Park Yeri | 2 araba |
| Yükselme/Düşme Zamanı | 70 saniye / 60 saniye / ayarlanabilir |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 380V, 50Hz, 3 Faz, 5,5kW |
1. Profesyonel araç park asansörü üreticisi, 10 yılı aşkın deneyim. Çeşitli araç park ekipmanlarının imalatı, inovasyonu, özelleştirilmesi ve montajına kendimizi adadık.
2. 16.000'den fazla park etme deneyimi, 100'den fazla ülke ve bölge.
3. Ürün Özellikleri: Kaliteyi sağlamak için yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmıştır.
4. Yüksek Kalite: TUV ve CE sertifikalı. Her işlem titizlikle denetlenmektedir. Kaliteyi sağlamak için profesyonel bir kalite kontrol ekibi mevcuttur.
5. Servis: Satış öncesi ve satış sonrası dönemde profesyonel teknik destek ve kişiselleştirilmiş servis.
6. Fabrika: Çin'in doğu kıyısında, Qingdao şehrinde yer almaktadır. Ulaşımı çok kolaydır. Günlük üretim kapasitesi 500 settir.