Hidrolik tek kolonlu araç kaldırma sistemleri, uzunlamasına ve genişliğine desteklenen bir platform kullanılarak desteklenir. Kompakt yapı, az yer kaplama, hafiflik, kolay taşıma, istikrarlı çalışma. Yüksek kaliteli pompa istasyonu ve elektronik bileşenler, mekanik ve hidrolik raf kilitleme sistemi kullanılarak güvenli ve güvenilir bir şekilde çalışır; temel gerektirmez, doğrudan zemine monte edilir.
1. Hidrolik tahrikli, zincirle kaldırma sistemi.
2. Manuel kilit açma.
3. Salıncak kollarının zemindeki konumu, yarış arabalarının üzerine basması için uygundur.
4. Poliüretan dayanıklı vida/sabitleme pedleri ve ücretsiz yüksek adaptörler.
5. Asansörün iki seçeneği vardır: sabit ve entegre tekerlekli hareketli.
6.Tüm çelik parçalar kum püskürtme işleminden geçirildikten sonra korozyon önleyici astar boya ve son kat renk kaplaması uygulanır.
7. Alüminyum gövdeli motor, hızlı ısı dağılımı, yüksek verimlilik ve uzun kullanım ömrü sunar.
8. CE sertifikalı
9. Güçlü üretici, güvenilir. Seiko üretimi, yüksek kalite.
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CHSL2500 |
| Kaldırma Kapasitesi | 2500 kg |
| Kaldırma Yüksekliği | 1800 mm |
| Minimum Yükseklik | 140 mm |
| Asansör Süresi | 50'ler-60'lar |
| Toplam Yükseklik | 2550 mm |
| Motor Gücü | 2,2 kW-380 V veya 2,2 kW-220 V |
| Nominal yağ basıncı | 24 MPa |
| Toplam Ağırlık | 850 kg |
arka kol kilidi
Tek sarmal + yükseltilmiş tepsi
mobil araba
mobil taban
ön kol kilidi
Tabaklar kalın ve dayanıklıdır.
Fabrika özelleştirmesi, yüksek kalite ve düşük fiyat.
Ürün geliştirilmiş, dayanıklı.
Sağlam kaldırma ve kolay kullanım.
Eksiksiz çeşit ve özellikler, özenli satış sonrası hizmet
Kullanıcıların ihtiyaçları bizim önceliğimizdir.