1. Kurulum gerektirmez, taşınabilir ve kullanıma uygundur.
2. Toz boya kaplama
3. Manuel serbest bırakma, kullanımı kolay
4. Lastik tamiri, motor yağı değişimi gibi hızlı onarımlar için kullanılır.
5. Aşırı ısınmayı önlemek için alüminyum motor.
6. Sabit bağlantılı platform, senkronizasyonu sağlar.
7. %120 kapasiteli dinamik yük testi ve %150 statik yük testi
8. Yağ sızıntısını önlemek için İtalyan yağ keçesi.
9. Acil manuel düşürme fonksiyonlu elektromanyetik valf
10. Atölye içinde asansörü taşımak için kullanılan portatif, tekerlekli pompa.
11. Elektrik ve güvenlik onaylı
12. Maksimum güç ve stabilite için çift hidrolik silindir ve makaslı tasarım.
13. Kolayca ayarlanabilen 24 inçlik kayar yarıçaplı kollar
14. Otomatik iki konumlu emniyet kilidi
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CHSL2700 |
| Kaldırma Kapasitesi | 2700 kg |
| Maksimum Kaldırma Yüksekliği | 1200 mm |
| Minimum kaldırma yüksekliği | 130 mm |
| Platform genişliği | 1742 mm |
| Platform uzunluğu | 1740 mm |
| Yükselme/Düşme zamanı | Yaklaşık 30-50 yaş arası |
| Motor Gücü | 3.0kw-380v veya 3.0kw-220v |
| Nominal yağ basıncı | 24 MPa |
| Toplam ağırlık | 450 kg |
Manuel kilit açma
Güçlendirilmiş ve kalınlaştırılmış aktif destek kolları
Dört çift yüksek ve alçak tepsi ile
Manuel kumandalı hareketli küçük römork
Güçlendirilmiş ve belirgin oklüzyon
S1: Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?
A: Biz üreticiyiz, kendi fabrikamız ve mühendislerimiz var.
S2. Ödeme koşullarınız nelerdir?
A: Toplu siparişlerde %50'si depozito, %50'si ise teslimattan önce T/T ile ödenir. Bakiyeyi ödemeden önce size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3. Teslimat şartlarınız nelerdir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Garanti süresi ne kadar?
A: Çelik yapı 5 yıl, tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir.