1. Alçak tavan yüksekliği için tasarlanmıştır.
2. Bu mini tip devrilme özellikli otopark asansörü, özellikle bodrum katları veya apartman köşeleri gibi sınırlı yükseklik alanları için uygundur.
3.2500 kg kaldırma kapasitesi, sadece sedan araçlar için uygundur.
4.10 derece eğimli platform
5. Çift hidrolik kaldırma silindiri doğrudan tahrikli
6. Bireysel hidrolik güç ünitesi ve kontrol paneli
7. Taşınabilir veya yeri değiştirilebilir.
8. Güvenlik ve emniyet için elektrikli anahtar şalteri
9. Operatör kontak anahtarını bıraktığında otomatik kapanma
10. Hem elektrikli hem de manuel kilit açma seçeneği mevcuttur.
11. Araç algılama sensörü.
12. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi.
13. Maksimum kaldırma yüksekliği farklı amaçlara göre ayarlanabilir.
14. Üst konumda mekanik düşme önleyici kilit
15. Hidrolik aşırı yüklenme koruması
16. Daha iyi park etme imkanı için dalgalı plakalı galvanizli platform
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CHPLB2500 |
| Kaldırma Kapasitesi | 2500 kg/5500 lbs |
| Kaldırma Yüksekliği | 1800-2100 mm |
| Pist genişliği | 1900 mm |
| Kilitleme Cihazı | Dinamik |
| Kilit açma | Elektrikli otomatik bırakma veya manuel |
| Sürüş Modu | Hidrolik Tahrikli |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1 Faz / 3 Faz, 2,2kw 50/45s |
| Park Yeri | 2 |
| Güvenlik Cihazı | Düşmeyi Önleyici Cihaz |
| Çalışma Modu | Anahtar şalteri |
1. Profesyonel araç park asansörü üreticisi, 10 yılı aşkın deneyim. Çeşitli araç park ekipmanlarının imalatı, inovasyonu, özelleştirilmesi ve montajına kendimizi adadık.
2. 16.000'den fazla park etme deneyimi, 100'den fazla ülke ve bölge.
3. Ürün Özellikleri: Kaliteyi sağlamak için yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmıştır.
4. İyi Kalite: TUV, CE sertifikalı. Her işlem titizlikle denetlenir. Kaliteyi sağlamak için profesyonel bir kalite kontrol ekibi mevcuttur.
5. Servis: Satış öncesi ve satış sonrası dönemde profesyonel teknik destek ve kişiselleştirilmiş servis.
6. Fabrika: Çin'in doğu kıyısında, Qingdao şehrinde yer almaktadır. Ulaşımı çok kolaydır. Günlük üretim kapasitesi 500 settir.