1. Servo yüksek hızlı motor ve kontrol sistemi ile donatılmıştır.
3. İyi hava geçirmezlik, ısı yalıtımı ve gürültü önleme
4. Sağlam ve dayanıklı, güzel görünüm
4. Çoklu açma yöntemleri
5.Ayarlanabilir açma ve kapama hızı.
| Motor gücü | 0,75 kW/1.5 kW/diğer |
| Güç kaynağı | 110V/220V/380V |
| Panel Malzemesi | Alüminyum Alaşımı |
| Renk | Beyaz, Koyu Gri, Gümüş Gri, Kırmızı, Sarı |
| Panel kalınlığı | 40 mm |
| Açılış Hızı | 0,8 ila 2,5 m/s, ayarlanabilir |
| Kapanma Hızı | 0,8 m/s, ayarlanabilir |
| Rüzgar direnci | 120 km/sa |
| Kullanılmış | inşaat sektörü, lojistik |
1. Nasıl sipariş verebilirim?
Lütfen arsa alanınızı, araç sayınızı ve diğer bilgileri verin, mühendisimiz arsanıza göre bir plan tasarlayabilir.
2. Ne kadar sürede alabilirim?
Peşin ödemenizi aldıktan yaklaşık 45 iş günü sonra.
3. Ödeme kalemi nedir?
T/T, LC....