1. Güvenilir, pratik, kullanımı kolay ve düşük bakım maliyetli.
2. Yüksek yoğunluklu köpükleme kombinasyonlu alüminyum alaşımlı plaka, deformasyon ve aşınma yapmaz.
3. Her iki uç da mantı zinciriyle bağlanır ve kapı plakası bir sızdırmazlık şeridiyle bağlanır, bu da montajı kolaylaştırır.
| kapının boyutu | Özelleştirilmiş |
| Güç kaynağı | 220V/380V |
| Panel Malzemesi | Alüminyum Alaşımı |
| Renk | Beyaz, Koyu Gri, Gümüş Gri, Kırmızı, Sarı |
| Açılış Hızı | 0,8 ila 1,2 m/s, ayarlanabilir |
| Kapanma Hızı | 0,8 m/s, ayarlanabilir |
| Rüzgar direnci | 28-35 m/s |
| Kullanılmış | inşaat sektörü, lojistikev garajı |
1. Nasıl sipariş verebilirim?
Lütfen arsa alanınızı, araç sayınızı ve diğer bilgileri verin, mühendisimiz arsanıza göre bir plan tasarlayabilir.
2. Ne kadar sürede alabilirim?
Peşin ödemenizi aldıktan yaklaşık 45 iş günü sonra.
3. Ödeme kalemi nedir?
T/T, LC....