1. Bu tür modeller için, tüm üretimler müşterinin talebine göre yapılır. İhtiyaç duyduğunuz yük kapasitesi, kaldırma yüksekliği ve platform boyutunu bilmemiz gerekiyor. Ardından sizin için fiyatı hesaplayacağız.
2. Standart rampa yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırır.
3. Yüksek kaliteli pompa istasyonu, kaldırma ve indirme işlemini son derece istikrarlı hale getirir.
4. Patlamaya dayanıklı vanalar, hidrolik boruyu korur, hidrolik boru patlamasına karşı koruma sağlar.
5. Düşmeyi önleyici cihaz, platformun düşmesini engeller.
6. Müşteri taleplerine göre tasarlanmış, yere gömülü çift katlı araç asansörü.
7. İç mekan kullanımı için toz boya yüzey işlemi, dış mekan kullanımı için sıcak daldırma galvanizleme.
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CSL-3 |
| Kaldırma Kapasitesi | toplam 5000 kg |
| Kaldırma Yüksekliği | özelleştirilmiş |
| Kendiliğinden Kapanan Yükseklik | özelleştirilmiş |
| Dikey Hız | 4-6 Dakika |
| Dış Boyut | özelleştirilmiş |
| Sürüş Modu | 2 Hidrolik Silindir |
| Araç Boyutu | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Park Modu | 1'i yerde, 1'i yer altında |
| Park Yeri | 2 araba |
| Yükselme/Düşme Zamanı | 70 saniye / 60 saniye / ayarlanabilir |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 380V, 50Hz, 3 Faz, 5,5kW |
1. Profesyonel araç park asansörü üreticisi, 10 yılı aşkın deneyim. Çeşitli araç park ekipmanlarının imalatı, inovasyonu, özelleştirilmesi ve montajına kendimizi adadık.
2. 16.000'den fazla park etme deneyimi, 100'den fazla ülke ve bölge.
3. Ürün Özellikleri: Kaliteyi sağlamak için yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmıştır.
4. Yüksek Kalite: TUV ve CE sertifikalı. Her işlem titizlikle denetlenmektedir. Kaliteyi sağlamak için profesyonel bir kalite kontrol ekibi mevcuttur.
5. Servis: Satış öncesi ve satış sonrası dönemde profesyonel teknik destek ve kişiselleştirilmiş servis.
6. Fabrika: Çin'in doğu kıyısında, Qingdao şehrinde yer almaktadır. Ulaşımı çok kolaydır. Günlük üretim kapasitesi 500 settir.