1. Avrupa Birliği 2006/42/CE sayılı makine direktifine göre CE sertifikalıdır.
2. Ev garajlarında, otomobil bayilerinde ve halka açık otoparklarda kullanılabilir.
3. Sıfır direk tasarımı, asansörün etrafındaki alanı daha verimli kullanmanıza yardımcı olur.
4. Kaldırma kapasitesi 2700 kg/6000 lb.
5.2100 mm kullanılabilir platform genişliği, park etmeyi ve geri almayı çok daha kolay hale getiriyor.
6,24V kontrol voltajı elektrik çarpmasını önler.
7. Dinamik kilit güvenlik özelliği, kaldırma veya indirme işlemlerinin tamamı boyunca aracınızı korur.
8. Doğrudan hidrolik silindirlerle tahrik edilen dengeleyici, platformun senkronizasyonunu ve seviyesini sağlar.
9. Çok kademeli kilit sistemi, otomatik kilit ve elektrikli kilit açma sistemi.
10. İç mekan kullanımı için toz boya yüzey işlemi, dış mekan kullanımı için sıcak daldırma galvanizleme.
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CHSPL2700 |
| Kaldırma Kapasitesi | 2700 kg |
| Kaldırma Yüksekliği | 2100 mm |
| Kullanılabilir platform genişliği | 2100 mm |
| Kilitleme Cihazı | Dinamik |
| Kilit açma | Elektrikli otomatik bırakma veya manuel |
| Sürüş Modu | Hidrolik Tahrikli |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 220V / 380V, 50Hz / 60Hz, 1 Faz / 3 Faz, 2,2kw 60/50s |
| Park Yeri | 2 |
| Güvenlik Cihazı | Düşmeyi Önleyici Cihaz |
| Çalışma Modu | Anahtar şalteri |
S1: Üretici misiniz?
A: Evet.
S2. Ödeme koşullarınız nelerdir?
A: %50'si depozito olarak, %50'si ise teslimattan önce T/T ile ödeme yapabilirsiniz. Bakiyeyi ödemeden önce size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3. Teslimat şartlarınız nelerdir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Teslimat süreniz nasıl?
A: Genellikle, ön ödemenizi aldıktan sonra 45 ila 50 gün sürer. Belirli teslimat süresi, siparişinizdeki ürünlere ve miktara bağlıdır.
S5. Garanti süresi ne kadar?
A: Çelik yapı 5 yıl, tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir.