1. Bu, müşterilerinizin ihtiyaçlarına göre yükü, platform boyutunu ve yüksekliğini özelleştirebileceğiniz, kişiselleştirilmiş bir üründür.
2. Arabaları ve eşyaları kaldırabilir.
3. Farklı katlardaki araçları kaldırmak için kullanılabilir; merdivenler arasında, bodrumdan birinci kata, ikinci kata veya üçüncü kata araç taşımak için uygundur.
4. Sorunsuz ve yeterli güç sağlayacak şekilde tahrik için iki hidrolik yağ silindiri kullanılır.
5. Yüksek hassasiyetli ve istikrarlı hidrolik tahrik sistemi.
6. Üstün kaliteli elmas desenli çelik levha.
7. Hidrolik aşırı yüklenme koruması mevcuttur.
8. Operatör düğmeyi bıraktığında otomatik kapanma.
| Arazinize ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiştir. | |
| Model No. | CSL-3 |
| Kaldırma Kapasitesi | 2500 kg/özelleştirilebilir |
| Kaldırma Yüksekliği | 2600 mm/özelleştirilebilir |
| Kendiliğinden Kapanan Yükseklik | 670 mm/özelleştirilebilir |
| Dikey Hız | 4-6 Dakika |
| Dış Boyut | özelleştirilmiş |
| Sürüş Modu | 2 Hidrolik Silindir |
| Araç Boyutu | 5000 x 1850 x 1900 mm |
| Park Yeri | 1 araba |
| Yükselme/Düşme Zamanı | 70 s / 60 s |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 380V, 50Hz, 3 Faz, 5,5kW |
S1: Fabrika mısınız yoksa tüccar mısınız?
A: Biz üreticiyiz, kendi fabrikamız ve mühendislerimiz var.
S2. Ödeme koşullarınız nelerdir?
A: %50'si depozito olarak, %50'si ise teslimattan önce T/T ile ödeme yapabilirsiniz. Bakiyeyi ödemeden önce size ürünlerin ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.
S3. Teslimat şartlarınız nelerdir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF.
S4. Teslimat süreniz nasıl?
A: Genellikle, ön ödemenizi aldıktan sonra 45 ila 50 gün sürer. Belirli teslimat süresi, siparişinizdeki ürünlere ve miktara bağlıdır.
S7. Garanti süresi ne kadar?
A: Çelik yapı 5 yıl, tüm yedek parçalar 1 yıl garantilidir.