1. Ayak vanasının ince yapısı tamamen sökülebilir, istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır ve bakımı kolaydır;
2. Montaj başlığı ve kavrama çenesi alaşımlı çelikten yapılmıştır;
3. Basit yardımcı kol, operatörün çalışma süresini kısaltır;
4. Ayarlanabilir Kavrama Çenesi (isteğe bağlı), temel kısımda ±2” ayarlanabilir.
Sıkıştırma boyutu.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 44"/1120mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 14"/360mm |
| Dıştan sıkıştırma | 10"-21" |
| İçten sıkıştırma | 12"-24" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 298 kg |
| Paket boyutu | 1100*950*950mm |
| 20 inçlik bir konteynere 24 adet ürün yüklenebilir. | |
1. Öncelikle lastiğin iç kenarına gres yağı sürün.
2. Çelik halkayı, lastiği çıkarır gibi döner tabla üzerine sabitleyin, lastiği çelik halkanın üst kenarına yerleştirin ve hava deliğinin konumunu belirleyin.
3. Sökme kolunu hareket ettirerek lastiğin kenarına bastırın, pedala basın ve lastiği yavaş yavaş çelik jantın içine doğru bastırın.
4. Üstteki lastiği de aynı şekilde çelik jantın içine bastırarak lastik montajını tamamlayın.
1. Makineyi kullandıktan sonra döner tabla üzerindeki tozu zamanında temizleyin.
2. Makineyi kullanmadan önce montaj başlığındaki taşlama bloğunun aşınmış olup olmadığını kontrol edin ve aşınmışsa zamanında değiştirin.
3. Yağ-su ayırıcısındaki yağlama yağının sıvı seviyesini her hafta kontrol edin; sıvı seviyesi minimum işaretin altındaysa, zamanında tamamlanmalıdır. Çok fazla veya çok az yağlama yağı olmasını önlemek için yağlama yağı miktarını ayarlamak gereklidir.
4. Su filtresinde her ay su olup olmadığını kontrol edin. Su varsa, zamanında boşaltın ve su seviyesinin maksimum çizgiyi geçmesine izin vermeyin.