1. Ayak vanasının ince yapısı tamamen sökülebilir, istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır ve bakımı kolaydır;
2. Montaj başlığı ve kavrama çenesi alaşımlı çelikten yapılmıştır;
3.S41 altıgen yönelimli boru 270 mm'ye kadar uzatılarak altıgen şaftın deformasyonunun etkili bir şekilde önlenmesi sağlanmıştır;
4. Basınçlı lastik levyesi, patlamayan, düşük profilli ve sert lastiklerin kullanımında yardımcıdır;
5. Yardımcı parçanın sabitlenmesi için ayrılmış delik, müşterinin isteğine göre yardımcı parçanın kolayca sabitlenmesini sağlar.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 44"/1120mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 14"/360mm |
| Dıştan sıkıştırma | 10"-21" |
| İçten sıkıştırma | 12"-24" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 295 kg |
| Paket boyutu | 1100*950*950mm |
| 20 inçlik bir konteynere 24 adet ürün yüklenebilir. | |
1. Lastiğin havasını boşaltın.
2. Jant üzerindeki tüm kurşun ağırlıkları çıkarın.
3. Lastiği belirtilen konuma yerleştirin, lastiği tekrar tekrar döndürün ve lastik sökme aletine bastırın, lastik sökme aletinin pedalına basarak lastiği çelik halkadan tamamen ayırın.
4. Jantı döner tabla üzerine yerleştirin ve jantı kilitlemek için lastik sıkıştırma pedalına basın.
5. Lastiğin iç halkasına gres yağı sürün.
6. Sökme kolunu aşağı doğru çekerek mandrenin iç silindirinin çelik halkanın kenarına yapışmasını sağlayın ve başlığın uzatma kilitleme kolunu başlığın teleskopik kol kilidiyle kilitleyin.
7. Lastiği kaldırma başlığına kaldırmak için bir levye kullanın, mandreni döndürmek için döner tabla pedalına basın ve lastiğin bir tarafını çıkarın.
8. Diğer lastiği de aynı şekilde çıkarın.