1. Ayak vanasının ince yapısı tamamen sökülebilir, istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır ve bakımı kolaydır;
2. Montaj başlığı ve kavrama çenesi alaşımlı çelikten yapılmıştır;
3. Ayarlanabilir Kavrama Çenesi (isteğe bağlı), temel sıkıştırma boyutunda ±2” ayarlanabilir.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 38"/960mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 11"/280mm |
| Dıştan sıkıştırma | 10"-18" |
| İçten sıkıştırma | 12"-21" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 229 kg |
| Paket boyutu | 1100*950*950mm |
| 20 inçlik bir konteynere 36 adet ürün yüklenebilir. | |
Yarı otomatik lastik değiştirme makinesi, kompakt tasarımı, rahat ve hızlı kullanımı ve tamamen hidrolik çalışma prensibiyle öne çıkar. Sabit çalışma yüksekliği, mükemmel ergonomik hareket ve tekerlek kaldırma özelliği sayesinde her türlü tekerleği döner tabla üzerine zahmetsizce yerleştirebilirsiniz.
Yer tasarrufu sağlar: arkada kablo yok ve saklama rafı mevcut, daha hızlı çalışma süreci: kuş başı yüksekliği hafıza fonksiyonu, mükemmel ve hızlı lastik sabitleme: elektrikli tahrikli kelepçe tablası ayarı ve ekstra kavrama özelliğine sahip akıllı merkez kilidi, sıfır basınçla çalışma, döner pnömatik lastik jant teli, kuş başı çizilmeye dayanıklı malzemeden yapılmıştır, tekerlek göbeğine herhangi bir zarar vermez (sıfır basınç etkisi).