1. Ayak vanasının ince yapısı tamamen sökülebilir, istikrarlı ve güvenilir çalışma sağlar ve bakımı kolaydır;
2. Montaj başlığı ve kavrama çenesi alaşımlı çelikten yapılmıştır.
3. Altıgen yönelimli boru 270 mm'ye kadar uzatılarak altıgen şaftın deformasyonunun etkili bir şekilde önlenmesi sağlanmıştır;
4. Lastik kaldırma mekanizması ile donatılmış olup, lastiklerin yüklenmesi kolaydır;
5. Dahili hava tankı püskürtme cihazı ile donatılmış olup, benzersiz bir ayak valfi ve el tipi pnömatik cihaz ile kontrol edilir;
6. Geniş, düşük profilli ve sert lastiklerin taşınması için çift yardımcı kollu.
7. Ayarlanabilir Kavrama Çenesi (isteğe bağlı), temel sıkıştırma boyutunda ±2” ayarlanabilir.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 47"/1200mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 16"/410mm |
| Dıştan sıkıştırma | 13"-24" |
| İçten sıkıştırma | 15"-28" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 562 kg |
| Paket boyutu | 1400*1120*1800mm |
| 20 inçlik bir konteynere 8 adet ürün yüklenebilir. | |
1. Lastik makinesinin güç kaynağı normal durumda olmalıdır. Çalışmaz durumda, güç kapalı konumda olmalıdır. Makinenin iç hava basıncı normal seviyede olmalı ve çalışmaz durumda hava borusu bağlı olmamalıdır.
2. Lastiği değiştirmeden önce, lastik çerçevesinin deforme olup olmadığını ve hava memesinin sızdırıp sızdırmadığını veya çatlamış olup olmadığını kontrol edin.
3. Lastik basıncını boşaltmak için hava memesini sökün, lastiği sıkıştırma kolunun ortasına yerleştirin ve sıkıştırma kolunu çalıştırarak lastiğin iki tarafını jant çerçevesinden ayırın.
4. Lastikleri çıkarmak için anahtarları çalıştırın.
5. Yeni lastikler takıldığında, lastikler yukarı doğru işaretlenecek ve lastikler düğmeler çalıştırılarak takılacaktır.
6. Montaj tamamlandıktan sonra, her bir anahtar kapalı konuma getirilmelidir.