1. Ayak vanasının ince yapısı tamamen sökülebilir, çalışma istikrarlı ve güvenilirdir ve bakımı kolaydır;
2. Montaj başlığı ve kavrama çeneleri alaşımlı çelikten yapılmıştır, bu da lastiğe verilen hasarı etkili bir şekilde azaltabilir;
3. Pnömatik yardımcı kol, çalışma sırasında zamandan ve emekten tasarruf sağlar;
4. Ayarlanabilir kavrama çeneleri (isteğe bağlı), temel sıkıştırma boyutu ±2 inç aralığında ayarlanabilir.
5. Sert yanaklı lastikleri kolayca çıkarabilen yeni bir yardımcı alet türü.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 44"/1120mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 14"/360mm |
| Dıştan sıkıştırma | 10"-21" |
| İçten sıkıştırma | 12"-24" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 379 kg |
| Paket boyutu | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 inçlik bir konteynere 20 adet ürün yüklenebilir. | |
1. Nerelisiniz?
Qingdao, Shandong Eyaleti, Çin.
2. Üretici misiniz yoksa tüccar mı?
Üreticiyiz. Kendi fabrikamız ve kalite kontrol ekibimiz var.
3. Teslimat süresi nedir?
30 iş günü.
Daha fazla bilgi almak için lütfen iletişime geçin. Bu asansörün size uygun olup olmadığını teknik parametreler açısından kontrol etmenizi rica ederiz.