1.Eğimli kolon ve pnömatik kilitlemeli montaj ve demontaj kolu;
2. Altı eksenli yönlendirilmiş boru 270 mm'ye kadar uzanarak altı eksenin deformasyonunu etkili bir şekilde önleyebilir;
3. Ayak vanasının ince yapısı, tamamen sökülebilir, istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır ve bakımı kolaydır;
4. Montaj başlığı ve kavrama çenesi alaşımlı çelikten yapılmıştır;
5. Ayarlanabilir Kavrama Çenesi (isteğe bağlı), temel sıkıştırma boyutunda ±2” ayarlanabilir;
6. Harici hava tankı püskürtme cihazı ile donatılmış olup, benzersiz bir ayak valfi ve el tipi pnömatik cihaz ile kontrol edilir;
7. Geniş, düşük profilli ve sert lastiklerin kullanımı için güç destekli kol ile donatılmıştır.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 44"/1120mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 14"/360mm |
| Dıştan sıkıştırma | 10"-21" |
| İçten sıkıştırma | 12"-24" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 384 kg |
| Paket boyutu | 1100*950*950mm, 1330*1080*300mm |
| 20 inçlik bir konteynere 24 adet ürün yüklenebilir. | |
1. Bakım işlemine başlamadan önce güç ve hava kaynağının bağlantısı kesilmelidir.
2. Makine, günlük kullanım sonrasında dikkatlice silinmeli ve kayar ve transfer parçaları sık sık yağlanmalıdır.
3. Gaz-su ayırıcıyı ve yağlayıcıyı sık sık kontrol edin, fazla su olduğunda zamanında boşaltın ve yağ yetersiz olduğunda zamanında tamamlayın.
4. Redüksiyon kutusunda yeterli miktarda yağlama yağı olduğundan emin olun. Yağ seviyesini yağ penceresinden görebilirsiniz. Çalışma tezgahının ortasındaki plastik kapağı açın, cıvataları sökün ve ardından cıvata deliklerinden yağ ekleyin.