1.Eğimli kolon ve pnömatik kilitlemeli montaj ve demontaj kolu;
2. Altıgen şaft yönlendirmeli boru 270 mm'ye kadar uzanarak altıgen şaftın deformasyonunu etkili bir şekilde önleyebilir.
3. Ayak vanasının ince yapısı, tamamen sökülebilir, istikrarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır ve bakımı kolaydır;
4. Otomatik takma ve çıkarma başlığı, kolay kullanım; ana şaftın pnömatik kilitlemesi hızlı ve güvenilir:
5. Temassız yapı, lastiklerin takılmasını ve çıkarılmasını daha kolay hale getirir;
6.Hızlı şişirme için harici hava tankı, benzersiz bir ayak valfi ve pnömatik cihaz için el kumandası ile kontrol edilir; (isteğe bağlı)
7. Geniş, düşük profilli ve sert lastiklerin taşınması için pnömatik yardımcı kol ile donatılmıştır.
| Motor gücü | 1,1 kW/0,75 kW/0,55 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V/380V/415V |
| Maksimum tekerlek çapı | 41"/1043mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 14"/360mm |
| İçten sıkıştırma | 12"-24" |
| Hava beslemesi | 8-10 bar |
| Dönme hızı | 6 devir/dakika |
| Boncuk kırıcı kuvveti | 2500 kg |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 419 kg |
| Paket boyutu | 860*1330*1980mm |
| 20 inçlik bir konteynere 8 adet ürün yüklenebilir. | |
Çeneler açılıp kapanamaz:
Hava kaçağı olup olmadığını kontrol edin, beş yollu valf çekirdeğinin pedal çatalından çıkıp çıkmadığını kontrol edin, yukarıdakiler normal ise, döner hava dağıtım valfinde üfleme olup olmadığını kontrol edin, döner hava dağıtım valfini küçük silindire bağlayan hava borusunu çıkarın ve pedala takın. Pedala basılmadığında veya tamamen basıldığında, döner hava dağıtım valfini küçük silindire bağlayan hava borularından yalnızca birinden hava çıkışı olmalıdır. Her durumda, iki hava borusundan aynı anda hava çıkmaması, döner hava dağıtım valfinin üflemesinden kaynaklanır. Yukarıdaki bileşenlerde sorun yoksa, pençe kısmını kontrol edin, pençe yuvasının deforme olup olmadığını veya sıkışıp sıkışmadığını, kare döner tablanın sıkışıp sıkışmadığını, kare döner tabla piminin düşüp düşmediğini kontrol edin.