1. Konut ve ticari binalar için bodrum kat otopark çözümü.
2. Daha iyi park etme imkanı için dalgalı plakalı galvanizli platform.
3. Çift ana ve yardımcı hidrolik kaldırma silindirleri doğrudan tahrikli.
4. Bireysel hidrolik güç ünitesi ve kontrol paneli.
5. Yapıyı desteklemek için çukur ve arka duvar gereklidir.
Hem SUV hem de sedan modeller için 6.2000 kg/2500 kg taşıma kapasitesi mevcuttur.
7. Gönderi içi paylaşım özelliği maliyet ve yerden tasarruf sağlar.
8. Platform aşağı doğru hareket ettiğinde düşük kullanım maliyeti; yerçekimiyle hareket edeceği için elektrik tüketimi ortadan kalkar.
9. Güvenlik ve emniyet için elektrikli anahtar şalteri.
10. Operatör kontak anahtarını bıraktığında otomatik kapanma.
11. Tekli ve çiftli istifleme seçenekleri mevcuttur.
12. İç mekan kullanımı için toz boya yüzey işlemi, dış mekan kullanımı için sıcak daldırma galvanizleme.
| Ürün Parametreleri | |
| Model No. | CPL-2A/4A |
| Kaldırma Kapasitesi | 2000 kg/5000 lbs |
| Kaldırma Yüksekliği | 1850 mm |
| Üst | 1850 mm |
| Çukur | 1950 mm |
| Kilitleme Cihazı | Dinamik |
| Kilit açma | Elektrikli otomatik bırakma veya manuel |
| Sürüş Modu | Hidrolik Tahrikli + Zincir |
| Güç Kaynağı / Motor Kapasitesi | 380V, 5.5kw 60s |
| Park Yeri | 2/4 |
| Güvenlik Cihazı | Düşmeyi Önleyici Cihaz |
| Çalışma Modu | Anahtar şalteri |
1. Profesyonel araç park asansörü üreticisi, 10 yılı aşkın deneyim. Çeşitli araç park ekipmanlarının imalatı, inovasyonu, özelleştirilmesi ve montajına kendimizi adadık.
2. 16.000'den fazla park etme deneyimi, 100'den fazla ülke ve bölge.
3. Ürün Özellikleri: Kaliteyi sağlamak için yüksek kaliteli hammaddeler kullanılmıştır.
4. Yüksek Kalite: TUV ve CE sertifikalı. Her işlem titizlikle denetlenmektedir. Kaliteyi sağlamak için profesyonel bir kalite kontrol ekibi mevcuttur.
5. Servis: Satış öncesi ve satış sonrası dönemde profesyonel teknik destek ve kişiselleştirilmiş servis.
6. Fabrika: Çin'in doğu kıyısında, Qingdao şehrinde yer almaktadır. Ulaşımı çok kolaydır. Günlük üretim kapasitesi 500 settir.