1. 17 inç renkli LCD ekran, kullanıcı dostu arayüz, basit kullanım;
2. Ağırlıkların yerini lazer konumlandırma yöntemiyle yapıştırın, bu daha doğru sonuç verir;
3. Özel jantlar için çeşitli denge modları;
4.SPLIT fonksiyonu;
5. OPT optimizasyon fonksiyonu;
6. Akıllı otomatik kalibrasyon fonksiyonu;
7. Arıza teşhis fonksiyonu ve teşhis bilgilerinin ekranda görüntülenmesi;
8.IVECO jantları ölçülebilir;
9. Jant genişliğinin otomatik ölçümü.
| Motor gücü | 0,3 kW |
| Güç kaynağı | 110V/230V, 1 faz, 50/60 Hz |
| Jant çapı | 10”-25” |
| Jant genişliği | 1”-17” |
| Maksimum tekerlek ağırlığı | 143 lbs/65 kg |
| Maksimum tekerlek çapı | 43”/1100mm |
| Maksimum tekerlek genişliği | 21”/530mm |
| Hızı dengelemek | ≤140 devir/dakika |
| Çevrim süresi | 15 saniye |
| Hassasiyeti dengelemek | 0,05 oz/1 g |
| Paket boyutu | 1520*1020*1450mm |
Bu makine, lastiğin merkezkaç kuvvetini en aza indirerek, lastiğin anormal aşınmasını azaltır ve lastiğin düzgün dönmesini sağlar.
Kullanım şekli: Lastik modeline göre makine üzerindeki numaraları ayarlayın. Örneğin, lastik 185/60 R14 ise, 185 lastiğin genişliğidir. Balans makinesinin solundaki ilk düğme, genişliğe göre ayarlanmalıdır. 60, lastiğin en-boy oranıdır. Ortadaki düğme, lastik modeline göre de ayarlanabilen kelepçeyi ölçmek için kullanılabilir. 14, inç cinsinden jant çapıdır. Sağdaki düğme, balans makinesindeki cetveli çekerek lastiğin janttan uzaklığını belirlemenizi sağlar. Çeşitli balans makineleri farklılık gösterebilir ve özel işlemler kullanım kılavuzuna göre yapılmalıdır.