1. Hem kamyon hem de otomobil geçişi;
2. Pnömatik frenleme;
3.Büyük tekerlekli yüklerin taşınması için pnömatik kaldırma sistemi;
4. Otomatik kalibrasyon;
5. Dengesizlik optimizasyon fonksiyonu;
6. Ölçümler inç veya milimetre cinsinden, okuma ise gram veya ons cinsindendir;
| Motor gücü | 0,55 kW/0,8 kW |
| Güç kaynağı | 220V/380V/415V, 50/60hz, 3ph |
| Jant çapı | 305-615 mm/12””-24” |
| Jant genişliği | 76-510 mm”/3”-20” |
| Maksimum tekerlek ağırlığı | 200 kg |
| Maksimum tekerlek çapı | 50”/1270mm |
| Hassasiyeti dengelemek | Otomobil ±1g Kamyon ±25g |
| Hızı dengelemek | 210 devir/dakika |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 200 kg |
| Paket boyutu | 1250*1000*1250 mm |
| 20 inçlik bir konteynere 9 adet ürün yüklenebilir. | |
Tekerleğin dinamik olarak dengelenmesinden önce hangi hazırlıklar yapılmalıdır?
1. Lastikleri temizleyin ve kontrol edin. Lastik sırtında taş olmamalıdır. Varsa, tornavida veya başka bir aletle çıkarın. Göbekte tortu birikimi olmamalıdır; varsa, bir bezle temizleyin.
2. Lastik basıncını kontrol edin. Lastik basıncı standart değerde olmalıdır. Lastik basıncının standart değeri, genellikle 2,5 bar olan sürücü koltuğunun kapı çerçevesinde bulunur.
3. Lastik üzerindeki orijinal dinamik denge bloğu tamamen çıkarılmalıdır.
Tekerlek balans ayarını kaç kez kullandınız? Üç defadan fazla düzeltme yapılmadıysa, bunun sebebi nedir?
Genellikle, lastiği bir veya iki kez düzeltebilirsiniz. Nadir durumlarda, üç kez de lastik düzeltilebilir. Lastik üç kereden fazla çalıştırıldıktan sonra hala düzelmezse, lastik ve jant göbeğinin düzgün monte edilmemiş olması veya lastiğin içinde lastik tamir sıvısı veya düşen cisimler gibi yabancı maddeler bulunması olabilir. Bu parçaları kontrol edin ve tekrar deneyin.