1. Mesafe ölçümü;
2. Otomatik kalibrasyon; LED dijital ekran
3. Dengesizlik optimizasyon fonksiyonu;
4. Motosiklet tekerlek balansı için isteğe bağlı adaptör;
5. Ölçüler inç veya milimetre cinsinden, okuma ise gram veya ons cinsindendir;
| Motor gücü | 0,25 kW/0,35 kW |
| Güç kaynağı | 110V/240V/240V, 1 faz, 50/60 Hz |
| Jant çapı | 254-615 mm/10”-24” |
| Jant genişliği | 40-510 mm”/1,5”-20” |
| Maksimum tekerlek ağırlığı | 65 kg |
| Maksimum tekerlek çapı | 37”/940mm |
| Hassasiyeti dengelemek | ±1g |
| Hızı dengelemek | 200 devir/dakika |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 134 kg |
| Paket boyutu | 980*750*1120mm |
Lastik ve jant birlikte takılı olduğu sürece, dinamik balans ayarı gereklidir. Jant değişimi veya eski lastiğin yenisiyle değiştirilmesi gibi durumlarda, hiçbir değişiklik yapılmasa bile, lastik kontrol için janttan çıkarılır. Jant ve lastik ayrı ayrı tekrar takıldığı sürece, dinamik balans ayarı gereklidir.
Jant ve lastik değişiminin yanı sıra, normal zamanlarda da daha dikkatli olmalısınız. Direksiyonun titrediğini fark ederseniz, öncelikle dinamik denge ayarının anormal olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca, jant deformasyonu, lastik tamiri, lastik basınç izleme modülünün takılması ve farklı malzemelerden yapılmış supapların değiştirilmesi gibi faktörler de dinamik dengeyi etkileyecektir. Tekerleğin normal kullanımını sağlamak için bir takım dinamik denge ayarı yaptırmanız önerilir.