1. Mesafe ve tekerlek çapının otomatik ölçümü;
2. Otomatik kalibrasyon;
3. Dengesizlik optimizasyon fonksiyonu;
4. Motosiklet tekerlek balansı için isteğe bağlı adaptör;
5. Ölçüler inç veya milimetre cinsinden, okuma ise gram veya ons cinsindendir;
| Motor gücü | 0,25 kW/0,35 kW |
| Güç kaynağı | 110V/220V/240V, 1 faz, 50/60 Hz |
| Jant çapı | 254-615 mm/10”-24” |
| Jant genişliği | 40-510 mm”/1,5”-20” |
| Maksimum tekerlek ağırlığı | 65 kg |
| Maksimum tekerlek çapı | 37”/940mm |
| Hassasiyeti dengelemek | ±1g |
| Hızı dengelemek | 200 devir/dakika |
| Gürültü seviyesi | <70dB |
| Ağırlık | 178 kg |
| Paket boyutu | 1000*900*1150mm |
1. Yüksek hassasiyetli mil, yüksek frekanslı sensör cihazıyla birlikte çalışarak lastik dönüş frekansını daha doğru bir şekilde hesaplar.
2. Basınca dayanıklı, dokunmatik ekranlı, sorunsuz çalışan, güçlü veri işleme özelliğine sahip bir işletim paneli kullanır ve çalışma modunun şematik diyagramı basit, anlaşılması ve kullanımı kolaydır.
3. Lastik koruma kılıfı, uzun yıllar sonra bile sertliğinde ve kırılganlığında değişiklik olmayacak yüksek yoğunluklu naylon malzemeden üretilmiştir.
4. Kutu gövdesi kalınlaştırılmıştır, gürültü seviyesi düşüktür ve çalışma stabildir. Çeşitli küçük ve orta boy araç tekerleklerinin dengelenmesi için uygundur.
5. Verilerin doğruluğunu sağlamak için kendi kendini kontrol etme ve arıza tespiti işlevlerine sahiptir.
6. Geniş saklama bölmesinin düzeni sade ve çeşitli saklama özelliklerine sahiptir.
7. Yeni geliştirilen cetvel, lastik genişliğini ve çapını ölçmeyi daha kolay ve hızlı hale getiriyor.
8. Hassas mil aşınmaya dayanıklıdır, düşük gürültü seviyesine sahiptir, korozyona dayanıklıdır ve paslanmaz.